Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Informujemy, że z uwagi na obowiązujący w dalszym ciągi stan epidemiczny w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie zarówno pracowników jak i klientów ośrodka, interesanci obsługiwani są pojedynczo, w pomieszczeniu oprócz pracowników może przebywać tylko 1 osoba. Przyjmujemy wypełnione i skompletowane dokumenty.

 

W związku z powyższym, zachęcamy Państwa do składania wniosków drogą elektroniczną, co ograniczy bezpośredni kontakt, a także ułatwi i przyspieszy załatwienie spraw. Umożliwi to również szybszą obsługę osób, które nie mają możliwości załatwienia spraw elektronicznie. Przypominamy, że uzyskanie profilu zaufanego umożliwiającego elektroniczne złożenie wniosków nic nie kosztuje a jego posiadanie daje możliwość załatwienia wielu spraw urzędowych bez konieczności osobistego stawiennictwa w urzędach. Informacje o możliwości założenia profilu zaufanego dostępne na stronie internetowej pod adresem: https://www.gov.pl/web/gov/zaloz-profil-zaufany
lub https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/profil-zaufany-ego-
Profil zaufany można założyć samodzielnie poprzez w/w stronę internetową lub w urzędzie gminy, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu wizyty.

BIP

Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

adres: /gopskluczewsko/skrytka

mpips-logo220

Wydział Polityki Społecznej

Starostwo Powiatowe we Włoszczowie

Gmina Kluczewsko

Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie

Wrota Świętokrzyskie

KartaDużejRodziny

Aktualnie odzwiedza nas

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.