Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

z uwagi na rozprzestrzeniające się zagrożenie zakażenia koronawirusem Sars-CoV-2, który jest szczególnie niebezpieczny dla osób starszych, schorowanych apelujemy do wszystkich mieszkańców gminy Kluczewsko, nie bądźmy obojętni na potrzeby osób samotnych, starszych, schorowanych. Bądźmy wrażliwi na drugiego człowieka. Zwróćmy uwagę na osoby w naszym najbliższym otoczeniu, szczególnie na osoby samotne, niepełnosprawne, starsze. Zaoferujmy wsparcie. Możesz zrobić zakupy, wykupić leki, odebrać pocztę.
W tym trudnym okresie jesteśmy odpowiedzialni za siebie nawzajem. Bezpieczeństwo nas wszystkich zależy od naszej odpowiedzialności i racjonalnego zachowania, przestrzegajmy więc zaleceń sanitarnych.
Pamiętajmy, że zachowanie dystansu co najmniej 1,5 m od innych osób w przestrzeni publicznej, częste mycie rąk, dezynfekcja powierzchni i przedmiotów, a także poprawnie noszona maseczka lub przyłbica – to podstawowe zasady bezpieczeństwa w czasie pandemii. Drodzy Seniorzy jeśli jest to możliwe ograniczajcie kontakty, robiąc zakupy korzystajcie z wyznaczonych dla was godzin tj. od poniedziałku do piątku od 10.00 do 12.00. Nie jest to kwestia utrudnienia życia, ale troska o Wasze zdrowie i życie.
Przypominamy także, że maseczki wielorazowego użytku powinny być regularnie prane, warto też pamiętać o częstej dezynfekcji telefonu i niekorzystania z niego podczas jedzenia.
Unikajmy kontaktu z przedmiotami i powierzchniami, które są dotykane przez inne osoby – m.in. klamki, poręcze. Jeżeli już mamy z nimi styczność, nie dotykajmy twarzy ani maseczek, a przy najbliższej możliwej okazji umyjmy lub zdezynfekujmy ręce.

BIP

Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

adres: /gopskluczewsko/skrytka

mpips-logo220

Wydział Polityki Społecznej

Starostwo Powiatowe we Włoszczowie

Gmina Kluczewsko

Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie

Wrota Świętokrzyskie

KartaDużejRodziny

Aktualnie odzwiedza nas

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.